Zařiďte si byt v duchujednoduchosti

. Přemýšlíte, jak vybavíte vaše nové stavení? A co takhle úplně jednoduše! Nebojte se, nebude to nudné, stačí totiž pár.

.

Přemýšlíte, jak vybavíte vaše nové stavení? A co takhle úplně jednoduše! Nebojte se, nebude to nudné, stačí totiž pár maličkostí, které oživí i ten nejnudnější interiér. Nevěříte?

Minimalismus aneb méně je někdy více

Slyšeli jste už někdo o tomto stylu? Je populární především u oblékání a vybavení interiéru. Nic složitého na něm vlastně není. Řídí se pravidlem, že méně je více. Stačí, když celý byt skombinujete do jedné barvy, nečastěji to bývá bílá, černá, šedá, ale i béžová. Toto jsou tzv. univerzální barvy, kterým nikdy nic nepokazíte. Nemusíte se bát, že místnost nebude mít šťávu, naopak, vyhrajete-li si s materiály, bude celkový dojem přímo famózní!

Kuchyně i obývák

Dnes je spojení kuchyně s obývacím pokojem vcelku běžná záležitost. Vytvoříte tak jeden prostorný pokoj, ve kterém můžete trávit nejvíce svého volného času. Tak neváhejte a udělejte si minimalistickou moderní kuchyni dle našeho návodu! Například bílá je krásná. Koupíte-li ke kuchyňské lince i sněhovou pohovku, budete si rázem připadat jako znovuzrození.

.
Zařiďte si byt v duchujednoduchosti
4 (80%)1
.