Těsně před maturitou

 http://www.spravnynavod.cz/jak-sbalit-kluka/ http://www.spravnynavod.cz/jak-sbalit-kluka/Samuel samozřejmě věděl, jak balit ženy. Co ale nevěděl, bylo, jak svést dívku, která byla o více než dvacet let.

 http://www.spravnynavod.cz/jak-sbalit-kluka/ http://www.spravnynavod.cz/jak-sbalit-kluka/Samuel samozřejmě věděl, jak balit ženy. Co ale nevěděl, bylo, jak svést dívku, která byla o více než dvacet let mladší než on. Samuel byl profesorem na střední škole, proto by ho jeho fascinace mladinkou studentkou měla zarážet, ale Marii bylo téměř devatenáct let, za pár týdnů ji čekala maturita a tudíž i svoboda, protože už nebude Samuelova studentka.

Studentka

Samuel se progresivně snažil najít jakoukoli záminku, pod kterou by si ji mohl pozvat do kabinetu a promluvit si s ní, oťukat situaci a zjistit, zda by bylo možné s ní navázat nějaký bližší vztah. O intimnostech zatím mluvit nechtěl, přátelství by mu úplně stačilo, prozatím. Dokud je jeho studentkou, nemůže jinak, to dobře věděl. Ale už za pár týdnů bude budoucí univerzitní studentkou, a s tím už se přece dalo pracovat úplně jinak.

Těsně před maturitou
Ohodnoťte příspěvek