Obchod, kde si nešlo vybrat

Měli jich tolik, že to byl snad až nadlidský úkol si vybrat. Snažili jsme si vybrat http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/.

Měli jich tolik, že to byl snad až nadlidský úkol si vybrat. Snažili jsme si vybrat http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ http://www.razitkacentrum.cz/ razítka , která by nejlépe vystihovala náš sortiment, náš obchod, náš kšeft, ale stále se nám to nedařilo. Myslím, že to jistě bylo také tím, jaký tam měli výběr, byl obrovský. Já vždycky znejistím, i když jdu kupovat cokoli s nějakou představu, když je sortiment příliš velký. Kdyby měli tři kusy, jistě by volba padla snadněji na vhodný kus. Možná, kdybych se nenechala tolik ovlivnit, ta spousta by mi ani vadit nemusela. 

Bylo staré, ale naše

jeho rohy byly ošoupané a namáčet se muselo po každém použití. Guma razítka byla napůl zpuchřelá a nepoddajná. Dneska už se vyrábí z úplně jiných materiálů, z kvalitnějších pryží, než bylo to naše staré a zpuchřelé. Jenže ať jsme dělali co chtěli, nedokázali jsme se s tím naším starým rozloučit. Každý, kdo k nám do firmy přišel, se musel tak trochu potutelně usmívat, při pohledu na něj. Nám ale tohle vadilo nejméně. Mělo pro nás mnohem větší hodnotu, než cokoli jiného. Znamenalo pro nás tehdejší začátek spojený se spoustou krásných situací, a i když bylo staré, bylo prostě naše. 

Obchod, kde si nešlo vybrat
4 (80%)1