Ideální pro reklamní účely

http://www.colorfactory.cz/cs/content/48-potisk-tricek http://www.colorfactory.cz/cs/content/48-potisk-tricek Rádi bychom nabídli začínajícím podnikatelům, politickým stranám i neziskovým organizacím možnost snadné, levné a účinné propagace jejich výrobků,.


</div>
<p><a href=http://www.colorfactory.cz/cs/content/48-potisk-tricek http://www.colorfactory.cz/cs/content/48-potisk-tricek Rádi bychom nabídli začínajícím podnikatelům, politickým stranám i neziskovým organizacím možnost snadné, levné a účinné propagace jejich výrobků, služeb či myšlenek. U nás se setkáte hlavně s potiskem triček, ale pořídit si můžete i jiné druhy oblečení. Využijte tedy levnou a zároveň cenově přiměřenou reklamu. Nabízíme kvalitu za více než rozumnou cenu.

Textil od nás je kvalitní

Alfou a omegou každého potisku jsou nejen stroje, které vše provádějí, ale také samotný textil. Ten musí být kvalitní, jinak se loga či emblémy na oblečení velice snadno a rychle poškodí. Proto nakupujeme oblečení pouze u výrobců, kteří jsou ověřeni a mají dobrou pověst. Využíváme hlavně výrobky firem jako jsou SOL´S nebo Gildan. Kvalitní textil je polovina úspěchu.

Ideální pro reklamní účely
5 (100%)1